13 Mayıs Pzt | Beylikdüzü İstanbul

Bonsai Atölye Çalışması - 5 Mayıs Beylikdüzü

Bonsai sanatının tanıtılması, teknikler ve bakımlarıyla ilgili eğitim vererek katılımcıların ardıç ağaçları üzerinde budama, telleme ve stil çalışmaları yapmalarına yardımcı olacağız.
Kayıtlanma süresi sona ermiştir.
Bonsai Atölye Çalışması - 5 Mayıs Beylikdüzü

Tarih, Saat ve Konum

13 May 2019 12:00 – 16:00
Beylikdüzü İstanbul, Beylikdüzü İstanbul

Organizasyon Hakkında

Bonsai sanatının ülkemizde yaygınlaşması ve öğretilmesi adına Bonsai Seika faaliyetlerine başlamıştır. Bu faaliyette katılımcılara bonsai sanatı hakkında tanıtıcı bilgi verilecektir. Sonrasında bonsailerin geliştirilmesi esnasında uygulanan budama, telleme, saksı değişimi, gübreleme, sulama ve koruma gibi uygulamalar hakkında eğitim verilerek her katılımcının budama, telleme ve stil çalışması konusunda ardıç ağacı üzerinde kendi çalışmalarını yapması sağlanacaktır.

Bu eğitimle birlikte katılımcılar bonsai sanatını tanıyacak, bonsai eserlerinin nasıl oluşturulduklarına dair bilgi sahibi olacak, herhangi bir ağacın bonsai olabilmesi için nasıl işlemler uygulanması gerektiğini öğrenecek, kendi bonsailerinin ve bonsai adaylarının bakımlarıyla ve geliştirilmesine yönelik uygulanması gereken tekniklerle ilgili detaylı bilgiyi edineceklerdir.

Biletler
Fiyat
Adet
Toplam
  • Katılım Bedeli
    TRY 200
    TRY 200
    0
    TRY 0
ToplamTRY 0

Bu faaliyeti paylaş