top of page

ONLINE KURSLAR

Bonsai Başlangıç Eğitimleri
Bonsai sanatını doğru anlayın ve uygulayın.
IMG_7986.JPG
Temel Eğitim No.1 - 14 ders - 2sa. 15 dk.
Bonsai sanatı nedir, kullanılan teknikler ve ağaç türleri nelerdir, kendi ardıç bonsaimi hiç bir şey bilmeden nasıl yapabilirim, bonsaimin bakımını nasıl sürdürebilirim gibi sorularınıza cevap bulacağınız, konulara teknik yönünden ve teori yönünden dengeli olarak değinilen bu eğitim programı Bonsai sanatı ile ilgili hiç bilgisi olmayanlar için en ideal başlangıçtır.
299,99 TL (3 aylık erişim)
Pruning bonsai.jpg
5 Derslik Online Eğitim - 5 ders - 6 sa. 30 dk.
Bonsai sanatının öğretilmesinde temel kabul ettiğimiz Sanatı Tanıma, Kök Eğitimi ve Saksı Değişimi, Budama ve Dal Çoğaltma, Telleme ve Stil Çalışma Detayları, Gübreleme ve İlaçlama konularında ayrıntılı bilgiler verdiğimiz bu eğitim serisi eksiksiz bir başlangıç yapmanıza olanak sağlayacaktır. Seika Online Eğitimleri kapsamında verilen canlı yayın eğitimlerin amatör kayıtlarından oluşan bu eğitimle kafanızdaki birçok soruya rahatlıkla anlayabileceğiniz cevaplar bulacaksınız.
265,50 TL (3 aylık erişim)
IMG_8133K.jpg
Bonsai Sanatında Kullanılan Teknikler
YAKINDA
Bonsaileri klasik bahçecilik uygulamalarından ayıran en temel farkın her tekniğin derinlemesine bilinerek uygulanması gerektiği ve bu tekniklerin kullanılma seviyesinin bonsailerdeki eşsiz yansıması olduğunu söyleyebiliriz. Budama, telleme, saksı değiştirme, sulama, gübreleme ve ilaçlama konularında derinlemesine bilgileri bu kursla öğrenebilirsiniz.
YAKINDA (3 aylık erişim)
Kursa Devam Et
bottom of page