top of page
HAKKIMIZDA
sayfabasi

Bonsai Seika

2019 yılında İstanbul Tuzla'da,

Japon Bonsai Sanatının ülkemizde öğretilmesine

ve

yaygılaşmasına katkı sağlamak

amacıyla kurulmuştur.

Bu güzel amaçla birlikte:

Eğitimler verdik. 500'den fazla öğrencimiz oldu. Öğrencilerimiz yıllar içinde çalıştıkları ağaçları sergilerde ödül alacak kıvama getirebildiler.
Bonsai etkinlikleri düzenledik. Sanatsal faaliyetlerde bonsai sunumları ve sergileri yaptık. Kültürel faaliyetlerde bonsai seminerleri düzenledik.

Online kurs çekimleri yaptık. Birbirinden kıymetli bonsai eğitimlerini kayda alıp istediğiniz zaman izleyebileceğiniz şekilde online içerik olarak paylaştık.
Bonsai bakım hizmetleri verdik. Kıymetli bonsai dostlarımızın koleksiyonlarına hem yerinde hem de Seika'da bakım hizmeti sağladık. Böylece bu güzel eserler değerlerini yitirmeden sağlıkla yaşamaya, güzelliklerini korumaya devam ettiler.

Bonsai tedariği ve satışı yaptık. Bugüne kadar 5000'den fazla siparişi başarıyla tamamladık. Ülkemizde adı dahi duyulmamış bir çok ağaç türünü, malzemeyi beğeninize sunduk. En yüksek kalitedeki ağaçları raflarımızda sergiledik.

Ama bitmedi!

 

Tüm bunları yaparken uluslararası bağlantılarımızı artırdık, bonsai portföyümüzü geliştirdik, yerimizi büyüttük ve her şeyi daha emin adımlarla yapmaya devam ediyoruz.

bottom of page