top of page

16 Haz Paz

|

Rauf Orbay Caddesi

Uygulamalı Görsel Eğitim - Tuzla

Bonsai Seika bahçesinde budama ve telleme konularında görsel eğitim verilecektir. Katılımcılar beraberinde kendi ağaçlarını getirebilir, etkinlik esnasında onlar üzerinde çalışmalarını yapabilirler.

Kayıtlanma süresi sona ermiştir.
Diğer faaliyetlere göz atın.
Uygulamalı Görsel Eğitim - Tuzla
Uygulamalı Görsel Eğitim - Tuzla

Tarih, Saat ve Konum

16 Haz 2019 12:00 – 15:00

Rauf Orbay Caddesi, Postane Mahallesi, Rauf Orbay Cd., Tuzla/İstanbul, Turkey

Organizasyon Hakkında

Bonsai sanatının ülkemizde yaygınlaşması ve öğretilmesi adına Bonsai Seika çalışmalarını başlamıştır. Bu etkinlikte katılımcılara bonsai sanatında uygulanan tekniklerden budama ve telleme konusunda görsel eğitim verilecektir. Bonsai Seika bahçesinden ağaçlar üzerinde uygulamalar yapılacak, katılımcıların bu tekniklerin uygulanışını görecek ve sorularına cevap alabileceklerdir.

Bu eğitimle birlikte katılımcılar bonsai sanatındaki en temel tekniklerden budama ve telleme konularını öğrenecek, bonsai olma serüveninde bu tekniklerin doğru ya da yanlış uygulamalarının nelere sebep olabileceğini görecek, hangi tekniği ne zaman uygulayacağını anlayarak kendi ağaçları üzerinde doğru zamanlamayı ve uygulamayı yapabilme kabiliyetine erişecek, beraberinde getirdikleri kendi ağaçlarının bakımlarıyla ve geliştirilmesine yönelik uygulanması gereken tekniklerle ilgili detaylı bilgiyi edineceklerdir.

Biletler

  • Katılım Bedeli

    Bir kişi için katılım ücretidir. Grup olarak katılımlarda indirim uygulanabilir. Bunun için lütfen iletişime geçiniz.

    ₺75,00
    Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu faaliyeti paylaş

bottom of page