top of page

Kurumsal

istockphoto-914630528-612x612.jpg

Kurumsal hediyeler, hediyeyi veren kurumun kalitesini, saygınlığını ve özverisini ifade etmenin en güzel yoludur. Ayrıca o kurumun hediyeyi takdir gördüğü kişiye ya da kuruma verdiği önemi ve saygıyı gösterir. Bonsailerin hediye olarak arzu edilmesi bu değerlere sanatsal bir anlam da yükler. Bonsai Seika ile gönderdiğiniz bir hediye unutulmaz bir armağan olacaktır. Hediyenin sahibi bu armağanı yaşatmaya özen gösterecek, ona anlam yükleyecek ve her defasında sizi hatırlayacak ve anacaktır.

HEDİYELERİNİZLE FARK YARATIN!

FARKLI OLAN DİKKAT ÇEKER

Kaliteli, bakımlı ve görsel olarak tatmin edici bir bonsai beklentilerin üzerinde bir hediyedir. Sizin için en uygun bonsai hediyesini tasarlamak, hazırlamak ve sizi en iyi şekilde temsil edecek şekilde sunmak bizim görevimiz. 

HER ŞEYİ BİR KEREDE HALLEDİN!

İstediğiniz bonsaileri veya diğer aranjman çiçekleri,

yapılmasını istediğiniz şirket içi etkinlik veya eğitimleri tek bir pakette sunuyoruz. Size sadece, şirketinize tanımlı

Bonsai Seika Kurumsal Özel

sayfanızdan hediyelerinizin ve etkinliklerin planlamasını yapmak düşüyor.

HEDİYE OLARAK AĞAÇLAR

Hediye olarak göndermek isteyeceğiniz ağaçlarımızdan bir kaç örneği burada görebilirsiniz.

EĞİTİMLER VE ETKİNLİKLER

Görsel Eğitim

 40-60 dk. eğitici sunum yapılacaktır. Bu eğitimin sonunda katılımcılar bonsai sanatını tanıyacak, bonsai stilleri ve uygulanan teknikler hakkında bilgi sahibi olacak, bonsailerin nasıl yapıldığını ve bir ağacın bonsai olma serüvenini öğrenecek.

Uygulamalı

Görsel Eğitim

 100-120 dk. uygulamalı eğitim yapılacaktır. Bu eğitimin sonunda katılımcılar; bonsai sanatı, teknikleri ve ağaçların bonsai olma serüvenleri hakkında bilgi edinecek, sunucunun bir ağaç üzerinde yaptığı uygulamaları izleyerek bilgilerini pekiştirme fırsatı bulacaklardır.

Atölye Çalışması

 150-180 dk. atölye çalışması yapılacaktır. Kısaca bonsai sanatı ve teknikleri hakkında bilgi verilerek atölye çalışmasına başlanacaktır. Bu çalışma ile katılımcılar kendilerine verilen ağaçlar üzerinde çalışma yapacak, öğrendikleri teknikleri eğitici desteği ile uygulama fırsatı bulacak ve çalıştıkları ağaçları sahipleneceklerdir.

Sergi

 Sizin belirleyeceğiniz bir alanda belirli sayıda Bonsai Seika Koleksiyonundan bonsai belirli bir süre için sergilenecek, hem çalışanlarınıza hem de ziyaretçilerinize bonsailerle birebir tanışma fırsatı vermiş olacaksınız. 

bottom of page