top of page

Zamanını birlikte belirleyelim

|

Online Birebir Eğitim

Birebir Online Bonsai Eğitimi

Japon bonsai sanatına ilk adımlarımızı online eğitimlerle atalım.

Birebir Online Bonsai Eğitimi
Birebir Online Bonsai Eğitimi

Tarih, Saat ve Konum

Zamanını birlikte belirleyelim

Online Birebir Eğitim

Organizasyon Hakkında

Seika'da Bonsai Sanatçısı Aykut Erşen birebir eğitimler vermeye devam ediyor. 

 Bonsai Sanatını öğrenmek, anlamak, doğru uygulamak zaman ve emek gerektiriyor. Tüm bu edinimleri sağlamak için verdiğiniz çabalarda doğru bilgiye, tekniğe ulaşmak her zaman kolay olmuyor ve çoğu zaman da yeni başlayanlar, edindikleri tüm bilgileri doğru kabul etme eğiliminde oluyorlar. Üzerinde çalıştığımız nesnelerin canlı ağaçlar olması sebebiyle bu yanlış bilgiler ve uygulamalar ağacımızın büyük zararlar görmesine, hatta ölmesine sebep olabiliyor. Bu sebeple biz, edindiğimiz bilgileri ve tecrübeleri zengin bonsai koleksiyonumuz üzerinden size aktarıyoruz. Hem teorik anlamda dolu dolu bilgiler ediniyor, hem de Bonsai Sanatı Temel Teknikleri dediğimiz:

  • Ağaçların Bonsai Olma Serüveni
  • Saksı Değişimi ve Kök Terbiyesi
  • Budama ve Dal Çoğaltma
  • Telleme ve Stil Çalışması
  • Gübreleme ve Enerji Yönetimi
  • İlaçlama ve Koruma
  • Mevsimsel İşlemler

gibi konularda online çalışmalar yapıyoruz. Böylesine derin ve bir o kadar keyifli bir sanatta birebir eğitimler öğrenmenin en etkili ve hızlı yolu! Bu eğitimlerden faydalanan öğrencilerimiz kendi koleksiyonlarına bakım yapıyor, bonsai şekillendiriyor, kendi ağaçlarını bonsai sergilerinde ödül alabilecek düzeye getiriyorlar. 

Bonsai Temel Eğitimi 6 dersten oluşan bir program. Her ders 45-60 dakika arası sürede tamamlanıyor, karşılıklı müsaitliğimize göre daha da uzayabiliyor. Dersler birbirini tamamlayıcı nitelikte ama birbirinin devamı değil. Dolayısıyla istediğiniz bir konuda özel ders de almak isteyebilirsiniz. Bu 6 dersi tamamladığınızda Bonsai Temel Tekniklerini anlamış ve uygulama yapmaya yetkin seviyede oluyorsunuz. Devam etmek istediğinizde daha ileri seviye dediğimiz konularda çalışmalarımıza devam edebiliriz.

Dersler online olarak yapılmaktadır. Ders günleri ve saatlerini birlikte planlıyoruz ve bir günde birden fazla ders yapabilecek şekilde bu planlamayı yapabiliriz. Dersler tamamlandığında elinizde teorik bilgilerin dökümleri olacak. 

Sorularınız için iletişime geçebilirsiniz.

Biletler

  • Birebir Online Bonsai Eğitim

    ₺0,00

Toplam

₺0,00

Bu faaliyeti paylaş

bottom of page