top of page

13 Nis Cmt

|

Beylikdüzü

Bonsai Atölye Çalışması - 13 Nisan Beylikdüzü

Bonsai sanatının tanıtılması, teknikler ve bakımlarıyla ilgili bilgi verilmesi ve sonrasında katılımcıların ardıç ağaçları üzerinde budama, telleme ve stil çalışmaları yapması için bu faaliyet düzenlenmiştir.

Bu faaliyet için kayıtlanma süresi dolmuştur.
Diğer faaliyetlere gözat
Bonsai Atölye Çalışması - 13 Nisan Beylikdüzü
Bonsai Atölye Çalışması - 13 Nisan Beylikdüzü

Tarih, Saat ve Konum

13 Nis 2019 12:00 – 15:00

Beylikdüzü, Beylikdüzü/Istanbul, Turkey

Organizasyon Hakkında

Bonsai sanatının ülkemizde yaygınlaşması ve öğretilmesi adına Bonsai Seika faaliyetlerine başlamıştır. Bu faaliyette katılımcılara bonsai sanatı hakkında tanıtıcı bilgi verilecektir. Sonrasında bonsailerin geliştirilmesi esnasında uygulanan budama, telleme, saksı değişimi, gübreleme, sulama ve koruma gibi uygulamalar hakkında eğitim verilerek her katılımcının budama, telleme ve stil çalışması konusunda ardıç ağacı üzerinde kendi çalışmalarını yapması sağlanacaktır.

Bu eğitimle birlikte katılımcılar bonsai sanatını tanıyacak, bonsai eserlerinin nasıl oluşturulduklarına dair bilgi sahibi olacak, herhangi bir ağacın bonsai olabilmesi için nasıl işlemler uygulanması gerektiğini öğrenecek, kendi bonsailerinin ve bonsai adaylarının bakımlarıyla ve geliştirilmesine yönelik uygulanması gereken tekniklerle ilgili detaylı bilgiyi edineceklerdir.

Biletler

  • Katılım Bedeli

    Bir kişi için katılım ücretidir. Grup olarak katılımlarda indirim uygulanabilir. Bunun için lütfen iletişime geçiniz.

    ₺250,00
    Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu faaliyeti paylaş

bottom of page